Lot of Fortune

  • Katalogové číslo: 45447
Grafický list, signatura nečitelná, autor neurčen, číslovaný tisk 1/3, vročení 2020, technika dřevotisk (mokulito) na akvarelový papír Fabriano. Formát tiskové plochy ca 255x145 mm, list 50x35 cm. Papír při pravém okraji na několika místech prodřený, nicméně uvedené poškození je max 5 cm od tiskové plochy.
  • 300 Kč
  • (bez DPH: 300 Kč)