Logo Trigon Trigon nakladatelství - knihkupectví - antikvariát

Bubenská 3, Praha 7, tel.: +420 604 119 693, info@trigon-knihy.cz

Dobrodružné

Zobrazovat: Počet záznamů na stránku Seřadit podle
Stránky: 1 | 2 | 3

Albatros

Flos, František

Patrné známky užívání, jinak dobrý stav.

50,00 Kč

Albatros

Flos, František

Dobrodružný román z Molukk. O letadlech a lidech okolo. Ilustroval R. Komínek. Pdřené okraje desek, čtené.

80,00 Kč

Anthony Adverse: Malá madona, Bronzový hoch

Allen, Harvey

1. a 2. díl. Dobrodružný román. Přeložil Ladislav Vymětal. Polokoženková převazba, v dobrém stavu.

70,00 Kč

Bezhlavý jezdec

Reid, Thomas, Mayne

Edice Knihy odvahy a dobrodružství, svzek 26. Ilustroval Jaromír Vraštil. Dobrý stav, čtená.

50,00 Kč

Billy Bathgate

Doctorow, E. L.

V polovině třicátých let minulého století, kdy se Amerikou přehnala velká hospodářská krize, každé dítě z východního Bronxu snilo o lepším životě....

65,00 Kč

Bílý kos

Barrili, Anton Giulio

Příběhy na zemi a na moři, vypravované kapitánem Dodérem. Ilustroval A. Bonamore. Polokožená převazba, zachovalé. Na titulu razítko obchodu dřívím v...

580,00 Kč

Bosambo

Wallace, Edgar

Přeložila Věra Vrbová-Pavlousková. Obálka je poněkud ošoupána a pošpiněna, jinak dobrý stav.

60,00 Kč

Časopis Vpřed s přílohou Rychlé šípy

Roč. II. Číslo 39 - 40; 40 - 41. Obsahem časopisu, který řídil a za redakci odpovídal Jaroslav Foglar, je kromě zajímavých článků a rubriky "Z Bobří...

350,00 Kč

Černoušek kokorí

Gutierrez, Joaquin

Ze španělského vydání přeložil Jiří Pechar. Ilustroval a obálku navrhl Zdeněk Burian. Dobrý stav.

130,00 Kč

Der Letzte der Mohikaner

Cooper, James Fenimore

Eine Erzählung aus dem Jahre 1757. Bearbeitet von Otto Zimmermann. Mit Bildern von Ludwig Putz. 8. bis 10. Tausend. Hübsch illustrierter Titeldeckel....

190,00 Kč

Děti jeskň. Díl 1.

Tlučhoř, Alois

Zapadlé údolí. Ilustrace Petra Hanzáková. Dobrý stav.

50,00 Kč

Děti v jeskyních

Kronbauer, Rudolf Jaroslav

Děti v jeskyních; Světlo slepých; Němý, který mluví; O dětech opuštěných a zanedbaných; O ztracených synech. 8°, Oppl, uvolněná vazba.

58,00 Kč

Dobrodružství českého skauta v Kolumbii

Hora, Alois

Ilustroval F. Procházka. hodně rozvolněná vazba, hřbet při dolním okraji ošoupaný, po jedné straně výrazně prasklý. Uvnitř dobré

140,00 Kč

Dobrodružství Huckleberryho Finna

Twain, Mark

S ilustracemi Kamila Lhotáka. Přeložil Fr. Gel. Dobrý stav.

65,00 Kč

Dobrodružství malého Indiána

Šustr, Vladimír

Příběhy plné dobrodružství a napětí, jež svým osobitým způsobem vypráví desítiletý indiánský chlapec, s nímž se autor setkal v roce 1938 v Paraquayi....

90,00 Kč

Dobrodružství Marca Pola

Vavřík, Zdeněk

Ilustrace kreslil Josef Novák (10 obr. příloh). Podle Milionu vypravuje Zdeněk Vavřík.

70,00 Kč

Dobrodružství z divokého západu

Kučera, Josef

Obsahuje obrázky a kresby Jana Podhajského. Dobrý stav.

85,00 Kč

Dobyté tajemství

Holas, Miloš

S ilustracemi Františka Hudečka. Knihovna malých čtenářů Zlatý šíp; Sv. 12. Velmi dobrý stav

95,00 Kč

Doktor Ox

Verne, Jules

Překlad Václav Netušil. Ilustrace Karel Vaca. Edice Živé prameny, sv. 12. Hodně očtený výtisk, otřepaný hřbet, rohy obálky se stopami ohybu, v knize...

50,00 Kč

Druidova píseň

Melling, O. R.

Dva kanadští sourozenci se řízením osudu ocitnou ve starověkém Irsku, kde se nejen setkávají s hrdiny irských mýtů a prožívají s nimi válečné tažení...

60,00 Kč

Džavachovské hnízdo

Čarská, Lidija Aleksejevna (=Čarskaja)

Přel. Ladislav Ryšavý. Ilustrace Věnceslav Černý. Trochu zašpiněná vazba, jinak dobrý stav

54,00 Kč

Fakir z Benares

Pašek, Mirko

Edice Nakladatelství Mladých ; sv. 16. Exotické povídky a zážitky z Indie Mirko Praška - cestovatele, reportéra a autora dobrodružných knížek pro...

50,00 Kč

Fernao Magalhaes

Baumgardt, Rudolf

Příběh první plavby kolem světa. Z německého originálu přeložila Anna Jehlová. Kniha obsahuje neautorské věnování. Velmi dobrý stav.

60,00 Kč

Gulliverovy cesty

Swift, Jonathan

Nesmrtelný příběh nemilosrdně nastavuje zrcadlo lidské zlobě a zkaženosti. Ilustroval Cyril Bouda. V přední části mírné známky polití, jinak je...

64,00 Kč

Gulliverovy cesty a dobrodružství v zemi trpaslíků a obrů

Swift, Jonathan
Svákovský, Jar. (zpracoval)

3 barevné lito na příl., PPl. vazba s nalepenou Ob., uvolněná ve hřbetu a mírně "ošoupaná"

280,00 Kč

Hoši s Bílé skály

Čepelák, Bohuslav

Ilustroval Otakar Štáfl. Kniha má značně potrhanou obálku jinak dobrý stav.

80,00 Kč

Chlapci hrdinové

De Amicis, Edmondo

8°Obrož, ilustroval O.Fuchs.Stav dobrý.

40,00 Kč

Indiánské příběhy

Výběr úryvků ze slavných dobrodružných románů a ukázka co nejbohatšího soubor Burianova ilustrátorského díla, a to včetně řady kreseb dnes již takřka...

76,00 Kč

Indický princ : Pád Cařihradu I+II.

Wallace, Lewis

Dvoudílný román. Z angličtiny přeložil Dr. Stanislav Chittussi. Ilustroval Věnceslav Černý. Velmi dobrý stav.

380,00 Kč

Kamelot svobody

Rýpar, Vladimír

Kresby prof. Antonín Pospíšil. Zjevné známky manipulace, rozvolněná vazba

50,00 Kč

Když maminka byla klukem

Ottová, Estrid

ed. Knihy nové chlapecké generace; OCPl., mírně uvolněná, tiskem zdobená vazba

48,00 Kč

Kletba zlata

Běhounek, František

Dobrodružný román o dobývání Ameriky. Ilustroval Karel Hálek. Dobrý stav.

80,00 Kč

Knihy džunglí

Kipling, Rudyard

S ilustracemi Z. Buriana. Přeložili A.a H. Skoumalovi. Dobrý stav, jen obálka přo okrajích odřená.

70,00 Kč

Knihy džunglí

Kipling, Rudyard

S ilustracemi Z. Buriana. Přeložili A.a H. Skoumalovi. Dobrý stav.

70,00 Kč

Knihy džunglí

Kipling, Rudyard

Sešity 1.-12 (komplet) Překlad Aloys a Hana Skoumalovi. Ilustrace Zdeněk Burian. 8°, 12 sešitů, dobrý stav

100,00 Kč

Kryštof Kolumbus, objevitel Ameriky

Mittonová, Geraldine Edith

Edice: Knihovna radostného mládí, sv. 3. Dobrodružný příběh ze života slavného mořeplavce a kolonizátora. Desky knihy nesou viditelné známky...

85,00 Kč

Leben und wundersame Abenteuer des Robinson Crusoe von ihm selbst beschrieben

Defoe, Daniel

Ilustrované vydání (reprodukce dobových rytin různých autorů). Půvpdní polokožená vazba, titul ve hřbetu, na deskách barevná ilustrace. Hrany desek...

290,00 Kč

Ledovce Rištau

Sieroszewski, Wacław

Román. Přel. Karel Vika. Edice Knihovna Zlaté Prahy, sv. 54. Zdobená OCPl. vazba, listy knihy zažloutlé, ale dobrý stav

65,00 Kč

Lovec Ghond

Mukerdží, Dhan Gópal (=Mukerji, Dhan Gopal)

Obraz podhimalájské vesnice. Lehce rozvolněná vazba, přebal chybí, uvnitř dobrý stav. - Kniha líčí chlapecký a jinošský věk pozdějšího proslulého...

80,00 Kč

Malečkův kamarád

Charous, Čeněk
Charousová, Marie

Sportovní románek ze života chlapců. Ilustroval Fr. Horník. Původní celoplátěná vazba s ilustrací na přední desce, dobrý stav.

90,00 Kč

Marios Fahrt ins Abenteuer

Patera, Herbert Viktor

Eine Knabengeschichte. Einband von Willy Mayrl. Běžné stopy manipulace, dobrý stav.

80,00 Kč

Martin Eden

London, Jack

Titulní hrdina je dvacetiletý námořník, člověk, v němž se spojují nejtvrdší životní zkušenosti s vrozenou vnímavostí pro krásu a dychtivost po...

80,00 Kč

Miliardář vagabund

Delmont, Joseph

Přeložila Jaromíra Hüttlová. Ilustroval A.V. Hrska. Edice Nové cíle ; 363.

50,00 Kč

Mořský vlk

London, Jack

Z angličtiny přeložil A.J.Šťastný, s ilustracemi Václava Junka. Dobrý stav.

75,00 Kč

Na konci duhy

Beach, Rex

Přeložil Petr Skála. Předsádky spravované, původní vazba v rozích poněkud odřená

45,00 Kč

Na obzoru plachta bílá

Katajev, Valentin Petrovič

Z ruského originálu Belejet parus odinokij přeložila a doslovem opatřila Zdeňka Psůtková. Edice Trojka ; Sv. 21. Barevné ilustrace Kamil Lhoták....

70,00 Kč

Ocelový pták

Matesová, Marie

Letecký román pro chlapce. Ilustroval akad. malíř V. Tauer. Dobrý stav.

60,00 Kč

Orlí křídla a březová kanoe

Čepelák, Bohuslav

Ilustroval Jan Goth. Kniha má značně potrhanou obálku jinak dobrý stav.

100,00 Kč


Obsah: © 2008 - 2013 TRIGON - KNIHY s.r.o.; Forma: © 2008 - 2013 Ondřej Vaniš