|
Nakonečný, Milan
Martinismus kdysi a nyní. Obsah: Dvojí druh osvícenství, Racionální osvícenství osmnáctého století, Rosekruciánské osvícenství, Esoterní svobodné...
220,00
Kč
|
Chourová, Petra
Kniha se věnuje anglickým alchymistům, kteří zanechali nesmazatelnou stopu zejména v Čechách. Můžeme sledovat osudy učeného Johna Dee i poněkud...
290,00
Kč
|
|
Aksakov, Aleksandr Nikolajevič
Kritické prozkoumání medijních zjevů a jejich vysvětlování hypothésami nervové síly, hallucinac a bezvědomého. V odpověď E. von Hartmannovi napsal...
450,00
Kč
|
Gričová, Jarmila
Dostává se Vám do rukou jedenáctý kalendář, který je od roku 2001 vaším každodenním astrologickým průvodcem a který si získal mnoho příznivců. Letos...
170,00
Kč
|
|
Gričová, Jarmila
Neocenitelný astrologický průvodce pro každý den. Kalendář, který vychází již od roku 2001 jako každodenní astrologický rádce a průvodce. Na obálce...
140,00
Kč
|
Parkerová, Elsa
Rozpadlá Brož., okraje listů hodně olámané, zažloutlý papír, převazba nutná. Přeložil Cyril Nebeský. Upravil a doplnil V. Sadovský
100,00
Kč
|
|
Mountaneer, George Müller, Gottfried
Základní astrologické pojmy, pojednání o živlech, charakteristika osobnosti, psychického a psychosexuálního typu podle zrozencova slunce. Dobrý stav.
64,00
Kč
|
Haleizovu
I řekl Bůh: Duhu svou postavil jsem na oblaku a bude na znamení smlouvy mezi mnou a mezi zemí... Vidmosloví (spektrologie); Hranosloví; Rozdělení...
320,00
Kč
|
|
Bor, D. Ž.
Gustava Meyrinka cesta k nadsmyslnu. Životní příběh slavného pražského německého spisovatele v podání D. Ž. Bora se čte jako román o cestě k...
404,00
Kč
|
Griese, Otakar
Kniha drobná co do velikosti, avšak více než dostatečně vyvážená co do kvalit myšlenkou obsaženou. Otakar Griese se zde obrací ke svým bratrům,...
220,00
Kč
|
|
Rystonová, Ida
Recepty na různé čaje, masti apod. určené pro zdravé i nemocné. Kniha je vybavena barevnými ilustracemi některých bylinek a je doplněna rejstříky, na...
329,00
Kč
|
Lobsang Rampa, T.
Lobsang Rampa je u nás známý hlavně prostřed-nictvím knih o okultních tajemstvích tibetského buddhismu.
Autor popisuje, jak se dostal do nitra naší...
238,00
Kč
|
|
Newman, Bruce
Zápisky z duchovní cesty. Výborný stav.
110,00
Kč
|
Autorský kolektiv: Václav Vokolek, Václav Cílek, Jakub Hlaváček, Radomil Hradil, Michaela Ottová, Matouš Jaluška. Soubor studií a reflexí...
298,00
Kč
|
|
Pogačnik, Marko
Přeložil Radomil Hradil.
199,00
Kč
|
Veselý, Josef
V letech 1675 - 1690 se Rakouskem převalila vlna čarodějnických procesů, která byla jednou z největších v Evropě. Tyto události vstoupily do dějin...
220,00
Kč
|
|
Tradicionalismus, perennialismus a Sofia. Druhé číslo sborníku vydávané společností Člověk a tradice spolu s nakladatelstvím Malvern.
200,00
Kč
|
Gurdžijev, G. I. Uspenskij, P. D.
Sborník obsahuje cvičení a eseje od následujících autorů: G. I. Gurdžijev, P. D. Uspenskij, J. de Salzmann, J. G. Bennett, W. Segal, M. de Salzmann,...
230,00
Kč
|
|
Aus okkulten Schrigten. Na vnitřní strabě obálky přípis od Karla Maula, snad pořadatele vydání. Sešit, při horním okraji hodně otrhaná obálka, ze...
70,00
Kč
|
Sanitrák, Josef
První část třídílného cyklu Dějiny české mystiky je věnováno osobě Karla Weinfurtera, s jehož jménem je spjato zažehnutí plamene mystiky v naší zemi.
299,00
Kč
|
|
Sanitrák, Josef
Konec zlaté éry. Druhá část Dějin české mystiky bezprostředně navazuje na první, která se zabývá převážně osobností Karla Weinfurtera. Poslední...
329,00
Kč
|
Sanitrák, Josef
Třetí část Dějin české mystiky uzavírá v našich dějinách ojedinělou knižní řadu a zároveň se vrací ke kořenům novodobé české mystiky a uvádí její...
329,00
Kč
|
|
Bischoff, Erich
Mit 10 Abbildungen. Původní brož., obálka ve hřbetu natržená a při dolním okraji trochu olámaná, jinak dobrý stav.
440,00
Kč
|
Mulford, Prentice
Jubiläumsausgabe in einem Band - Německé jubilejní jednosvazkové vydání textů, vydaných česky jako Zlořád života a Zlořád umírání. Původní...
150,00
Kč
|
|
Mulford, Prentice
3 svazky, tvořící komplet Mulfordových textů, vydaných česky jako Zlořád života a Zlořád umírání: 1) Der Unfug des Sterbens (München, A. Langen b.d.,...
96,00
Kč
|
Mulford, Prentice
Text, vydaný česky jako Zlořád života. Dobová celoplátěná vazba, dobrý stav.
49,00
Kč
|
|
Blavatsky, H. P. (Blavatská, Jelena Petrovna )
Tajná nauka, syntéza věd, náboženství a filozofie - německé vydání stěžejního díla H. P. Blavatské, zakladatelky teosofického hnutí. 4 svazky...
6400,00
Kč
|
Wimbauer, Herbert
Vom Wesen und Wirken des dreivereinten Bösen in der Apokalypse des 20. Jahrhunderts. Brož., dobrý stav
220,00
Kč
|
|
Müllerová - Rössnerová, Renata
Kniha nám dává nahlédnout do světa čtyř elementů - vody, země, vzduchu a ohně, které jsou podmínkou duchovních kvalit, na nichž je založen celý...
90,00
Kč
|
Brunton, Paul
Původní vazba, obálka chybí, jinak dobrý stav
250,00
Kč
|
|
Kozák, Jaromír
Mandejci jsou velmi uzavřeným společenstvím. Mnozí z nich považují za zakladatele své církve Jana Křtitele. Židy, muslimy i křesťany bývají pokládáni...
199,00
Kč
|
Bailey, Alice A.
Z anglického originálu přeložila Lily Císařovská. Kniha o meditačních technikách, o slovu, barvě, o správném vyslovování posvátného jména a dalších...
306,00
Kč
|
|
Sadek, Vladimír
Snový deník vzestupu lidské duše. Novinka nakladatelství Malvern. Zřídka se objeví text, navíc z pera akademického profesora, který je ve své...
150,00
Kč
|
Gienger, Michael
Krystaloterapie: síla a zdraví v souladu s denním rytmem.
198,00
Kč
|
|
Castaneda, Carlos
Zatímco až dosud se Castaneda pouštěl do světa čarodějů pod ochranou dona Juana, stal se nyní plnoprávným čarodějem, a proto musí obstát sám a...
229,00
Kč
|
Marden, Orison Swett
Přeložili Emanuel šlechtic z Lešehradu a J. Kopecký. Původní Brož bez obálky - přední list obálky zcela chybí, jinak dobrý stav
50,00
Kč
|
|
Haich, Elisabeth
Německý originál skvělé knihy E. Haichové, známé u nás pod názvem Zasvěcení. V textu místy podtrháváno obyčejnou tužkou, jinak dobrý stav. Původní...
90,00
Kč
|
Webster, Richard
Novinka nakladatelství Volvox Globator. Mezinárodně uznávaný autor a odborník na anděly Richard Webster zde představuje abecedně uspořádaný soubor...
299,00
Kč
|
|
Bailey, Alice A.
"From the point of view of esoteric psychology, evolution is the evolution of consciousness, by which the imbedded fragment of the soul within the...
300,00
Kč
|
Meehan, Cary
Průvodce po posvátných místech, legendách a lidových pověstech. Provincie Leinster a Munster. Výborný stav.
160,00
Kč
|
|
Darlison, Bill
Kdo byl Ježíš Kristus? Byla to skutečná postava? Západní civilizace opírají své hodnoty a svou sebedůvěru o víru v Boha Otce a Ježíše Krista,...
160,00
Kč
|
Hofmeister, Rudolf Richard
Původní Brož., množství ilustrací C. Boudy. Na ob. papírový štítek s ident. číslem, jinak jen běžné opotřebení.
85,00
Kč
|
|
Vollmar, Klausbernd
Ein Übungsbuch zur Aktivierung der Energiezentren. Dobrý stav.
50,00
Kč
|
Paracelsus
Filosofie okultní urozeného a slovutného pána Aureola Filipa Theofrasta Bombasta z Hohenheimu řečeného Paracelsa, lékaře a filosofa znamenitého. De...
88,00
Kč
|
|
Gessmann, Albert
Neueste Forschungsergebnisse. S četnými vyobrazeními a ukázkami rukopisu v textu. Na tit. listu výrazný knihkupecký štítek R. Lindenburger,...
60,00
Kč
|
Struck, H. Flink, E.
BAnd I. Die Irisdiagnose in der Praxis. Učebnice iridiagnostiky v němčině, doplněno čb fotkami s popisem. Dobrý stav.
160,00
Kč
|
|
Matula, Vlastimil
Edice Knihy osudů a práce ; sv. XLIV. Obrazové přílohy. Ve velmi dobře zachovalém stavu.
500,00
Kč
|
Bílek, Jiří
Velmi dobrý stav, beze stop užívání
80,00
Kč
|