Logo Trigon Trigon nakladatelství - knihkupectví - antikvariát

Bubenská 3, Praha 7, tel.: +420 604 119 693, info@trigon-knihy.cz

Divadelní Hry

Zobrazovat: Počet záznamů na stránku Seřadit podle
Stránky: 1 | 2

Amfitryon a jiné komedie

Plautus

41. svazek Antické knihovny. Přeložili V. Businský, J. Klier, H. Kurzová, J. Šprincl. Výbor obsahuje hry: Komedie o hrnci, Kasina, Amfitryon, Hra o...

120,00 Kč

Avašina píseň

Czech z Czechenherzu, Arnošt

Dramatická báseň o třech částech. Ilustroval Ludvík Zenotti. Edice Česká poesie dramatická. Původní Brož., obálka při okrajích lehce otřepaná, dolní...

160,00 Kč

Balada o Moravcovi, Nápisy na hrobech

Voskovec, Jiří
Werich, Jan

Vysíláno česky krátkovlnným rozhlasem Overseas, U.S. Office of War Information, N.Y. - v červenci 1942. Prvně vyšlo ve sborníku československých...

120,00 Kč

Besedník

Díl druhý. Uspořádali E. Just, H. Přerhof a J. R. Vilímek. OBrož., obálka hodně zaprášená, zadní strana utžená, "oslí uši", zkrátka hojně užívání a...

40,00 Kč

Bílá pohádka

Tichý, A.M.

8°Obrož, uvolněná vazba.

33,00 Kč

Blaník

Cimrman
Smoljak, Svěrák

Jevištní podoba historického mýtu. Černobílé fotografie z představení. Dobrý stav.

40,00 Kč

Cyrano z Bergeracu

Bednář, Kamil

Mistr kordu a slova. "...Zde šlo o tvůrčí proměnu uměleckého tvaru, a důvodem k tomu byla snaha seznámit vyšší ročníky dětských čtenářů a mládež s...

120,00 Kč

Cyrano z Bergeracu

Rostand, Edmond

Edice Divadelní knihovna Máje ; Sv. 1. Divadelní hra. Z francouzského originálu přeložil Jaroslav Vrchlický ; Text přehlédl a upravil Jindřich...

70,00 Kč

Das weite Land

Schnitzler, Arthur

Tragikomödie in fünf Akten. 3. Auflage. Geblümt Lwd. Podpis Hugo.......

60,00 Kč

Dimitrij

Červinková-Riegerová, Marie

Opera ve čtyřech jednáních. Hudbu složil Antonín Dvořák. Urbánkova bibliotéka operních a operetních textův. Řada II. svazek 16. Druhé, nově upravené...

58,00 Kč

Don Juan

Moliére, J.B.

Divedelní hra, komedie. Přeložil a doslov napsal Karel Kraus. Titul, obálka a vazba Z. Sklenář. Bez obálky, dobrý stav.

60,00 Kč

Don Juan

Molière

Divadlní hra. Autor z postavy Dona Juana vytvořil typ přiživnického, zhýralého a pokryteckého šlechtice své doby a své země, odchovaného antickou...

60,00 Kč

Dům zlomených srdcí

Shaw, George Bernard

Přeložili Karel Mušek, Anna Pflanzerová a Klára Pražáková. Kresba na tit. listu Zd. Kratochvíl. Zažloutlá Brož se známkami užívání

50,00 Kč

Dvojí majestát

Shakespeare, William

Edice Klub přátel poezie. roč. 10, Základní řada ; sv. 3. Výbor veršů z Shakespearových dramat sestavil, uspořdal a předmluvu "Trnoucí pírko...

75,00 Kč

Filip II.

Verhaeren, Emil

Dramatická episoda o třech dějstvích. - Ve hřbetu poškoz. OCPap. vazba

28,00 Kč

Foeničanky

Euripidés

Vyšlo v edici Světová knihovna Č 1327-29. Tragedie. Z řečtiny přeložila a úvod napsala Klára Fuxová. Rediguje Dr.Zdeněk V. Tobolka. Dobrý stav,...

70,00 Kč

Hliněný vozíček

Šúdraka

Hra o patetické lásce ze staré Indie. Přeložili Ivo Fišer a Jaroslav Pokorný. Edice Světová četba svazek 219. Dobrý stav.

80,00 Kč

Hry

Voskovec, Jiří
Werich, Jan

Fata morgána, Ostrov Dynamit, Don Juan, Golem, Nebe na zemi. Knihovní razítka. Zachovalé.

65,00 Kč

Hry

Čapek, Karel
Čapek, Josef

Lásky hra osudná; Ze života hmyzu; Adam Stvořitel. Edice Dílo bratří Čapků. Bez obálky.

50,00 Kč

Hry

Čapek, Karel

Soubor z edice Dílo bratří Čapků obsahuje 5 divadelních her, jež Karel Čapek napsal bez bratrovy spolupráce: Loupežník, R.U.R., Věc Makropulos, Bílá...

60,00 Kč

Hry Osvobozeného divadla I.

V+W

Osel a stín, Balada z hadrů, Rub a líc, Těžká Barbora. Dobrý stav.

80,00 Kč

Hry Osvobozeného divadla III.

V+W

Vest Pocket revue, Ostrov Dynamit, Robin zbojník, Svět za mřížemi, Pěst na oko. Zachovalé.

80,00 Kč

Hry Osvobozeného divadla III.

Voskovec, Jiří
Werich, Jan

Obsahuje hry: Vest Pocket Revue, Ostrov Dynamit, Robin zbojník, Svět za mřížemi, Pěst na oko. Obílka zašpiněna, uvnitř dobrý stav.

85,00 Kč

Hry Osvobozeného divadla IV.

V+W

...si pořádně zařádit, Slaměný klobouk, Nebe na zemi. Zachovalé.

80,00 Kč

Hry V.

Ibsen, Henrik

Svazek 5.: Eyolfek. John Gabriel Borkman. Když my mrtví procitneme. Próza, články, projevy, dopisy. Přeložili M. Lesná-Krausová, Břetislav Mencák a...

55,00 Kč

Chu Yuan

Kuo, Mo-Jo

A Play in Five Acts. S portrétem autora (= ministr kultury) a mapou západní Číny. Translated by Yang Hsien-Yi and Gladys Yang. Divadelní hra o životě...

90,00 Kč

Jak se vám líbí

Shakespeare, William

16°Obrož., úprava A.Chlebeček. Překlad B.Štěpánek.

60,00 Kč

Jiný vzduch

Šimáček, Matěj Anastasia

Činohra o čtyřech dějstvích. Dobová Kart. převazba, dobrý stav.

60,00 Kč

Joyzella

Maeterlinck, Maurice

Hra o pěti jednáních. 108. svazek Knih dobrých autorů. Hřbet rozpadlý.

88,00 Kč

Kálidás

Stambolieva, Emílie (= Bednářová, Emílie)
Bednář, Kamil

Dramatická legenda. S obálkou Václava Bláhy. Pův. Brož. v Kart. obálce, dobrý stav, jen vinou nekvalitního lepidla oddělená obálka od knižního bloku.

100,00 Kč

Kamarád Čtvrtek

Chesterton, G. K.

Fantastická komedie o šesti obrazech. Přeložil a s použitím dramatické verze od Cecily Chestertonové a Ralpha Nealea upravil Frank Tetauer. Dobrý...

80,00 Kč

Kapitoly o dramatě

Vodák, Jindřich

Edice Dílo / Jindřich Vodák ; sv. 1. K tisku připravil a doslovem opatřil Josef Träger. V úpravě F. Muziky. Dobrý stav.

50,00 Kč

Komtesse Mizzi oder Der Familientag

Schnitzler, Arthur

Komödie in einem Akt. Orig.-Broschur, Zustand: 3

55,00 Kč

Konopická

Kožmínová, Amalie

Výpravná vesnická hra se zpěvy a tanci o třech jednáních s proměnou. Děj se odehrává v jihočeské vesnici v prácheňském kraji. Písně zharmonizoval...

90,00 Kč

Kout veselí a rozmaru (Ulička odvahy, Nasreddin)

Mahen, Jiří

ilustrace a typo Ed. Milén. Váz., Ob. chybí

28,00 Kč

Král Oidipus; Slídiči

Sofokles

Dvě Sofoklovy hry. Přeložil Ferdinand Stiebitz. Brož s rozpadlou obálkou, přední strana obálky chybí.

80,00 Kč

Král temné komnaty

Thákur, Rabíndranáth

Přeložili F. Balej a V. Lesný. Kniha nese známky čtení, mírné poškození hřetu.

75,00 Kč

Král Václav IV.

Dvořák, Arnošt

5 celostr. bar. dřevorytů, obálka, frontispis a titulní list FRANTIŠEK KYSELA. Drama o 5 dějstvích. Nová edice sv. VIII. Ručně čísl. výtisk 817 z...

280,00 Kč

Král Žrout

Kopta, Josef

Loutková hra o třech jednáních. Vyšlo jako soukromý neprodejný tisk s ilustracemi Josefa Čapka. Velmi dobrý stav.

520,00 Kč

Loretka

Nezval, Vítězslav

Divedalní hra o pěti obrazech. Původní vazba, trochu zahnědlá, běžné opotřebení

48,00 Kč

Lysistrate

Aristofanes

Komedie o čtyřech jednáních. Obálka, vazba a ilustrace Ludmily Jiřincové. Přeložil doslov a vysvětlivky napsal a slovníčkem řeckých jmen opatřil...

100,00 Kč

Lysistrate

Aristofanes

Komedie o čtyřech jednáních. Obálka, vazba a ilustrace Ludmily Jiřincové. Přeložil doslov a vysvětlivky napsal a slovníčkem řeckých jmen opatřil...

80,00 Kč

Macbeth, ein Trauerspiel in fünf Aufzügen

Shakespeare, William

Deutsch von Dorothea Tieck. OBrosch.

30,00 Kč

Málaviká a Agnimitras

Kálidás

Drama o pěti jednáních. Přeložil Josef Zubatý. Originál brož, chybí malý kousek hřbetu.

80,00 Kč

Malé hry

Vyskočil, Ivan

Malé hry, kde hláska há ve slově hry je neznělá, takže se tento název vyslovuje a taky znamená Maléry. Ilustroval Jan Schmid. Dobrý stav, vč. obálky

180,00 Kč

Matka

Čapek, Karel

Hra o třech dějstvích z doby před 2. světovou válkou. Hry lidového jeviště sv. 52.. Dobrý stav.

40,00 Kč

Mimiamby

Herondas

Libri Amorum sv.V., ex. 486/500. Přeložil Rudolf Kuthan. Chybí okraje hřbetu, jinak dobrý stav.

120,00 Kč

Mostellaria

Plautus

T. Maccia Plauta Komedie o strašidle. V rozměrech originalu přeložil Jan Ladislav Čapek. Vyšlo v Bibliotéce Klassiků Řeckých a Římských. Rozřezaná...

120,00 Kč


Obsah: © 2008 - 2013 TRIGON - KNIHY s.r.o.; Forma: © 2008 - 2013 Ondřej Vaniš